WAMPIRY

Vampires

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Rejestrujcie się! Niech wampiry zawładną światem! Wrrr!

#1 2009-01-31 12:26:41

Corsenni

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 20
Punktów :   

Piszemy...

...wampirze historie.

Offline

 

#2 2009-01-31 13:54:35

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

Siedziała na środku polany. Nie, nie, nie. 'Nie mogę tak dłużej siedzieć' pomyślała. Wstała i podbiegła do najbliższego drzewa, wspięła się na sam czubek i obserwowała widoki. Naokoło niej rozpościerał się bukowy las. Przeskoczyła na następne drzewo. Nagle usłyszała jakiś huk. Dobiegał on od południowej strony. Ruszyła sprawdzić co to, przeskakiwała z drzewa na drzewo, aż dotarła do jakiejś rzeki. NIc podejrzanego nie widziała. Ruszyła, więc dalej, aż nagle...


Masz coś do mnie??

Offline

 

#3 2009-01-31 14:43:17

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

* Gdzie ona jest, do cholery?! Mówiła, że tu będzie. A ja nawet nie złapałam jej tropu! Wrr! Wskoczyłam dla zabawy na drzewo i zaczęłam odrywać od niego korę. I...Wyczułam to. Wyczułam jej zapach, dość charakterystyczny. Pachnący wręcz egzotycznie, tyloma owocami. Natychmiast poderwalam się do biegu wciąż czując ten zapach. Nagle...usłyszałam huk. Co to, do cholery? Ignorując to biegłam dalej aż zobaczyłam Corsenni - stojącą nad brzegiem rzeki. * Hej, hej, Corsenni! * Krzyknęłam i podbiegłam do niej przeskakując zwinnie rzekę.*


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#4 2009-01-31 14:58:48

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

'wreszcie' pomyślałam.-wreszcie-powtórzyła na głos, przypomniało jej się, że to nie mi czyta w myślach.- to ty ten huk? w sensie czy ty tak huknęłaś??-zapytałam-Dawno się nie widziałyśmy...-zamruczałam patrząc się jej w oczy-wie że się nie zmieniłaś??-zapytałam się i zachichotałam.- idziemy dokończyć nasze bieganie??- przypomniał mi się ostatni pobyt w tamtym okropnym zamku. i ta kobieta. Marieeee. Wygoniła nas. 'kultura, wyganiać swoich pobratymców' pomyślałam i zbliżyłam się do mi.

Ostatnio edytowany przez Corsenni_Hale (2009-01-31 15:19:49)


Masz coś do mnie??

Offline

 

#5 2009-01-31 15:21:20

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

Nie chcę mi się biegać. - *odparłam. Miałam raczej ochotę na...polowanie. I to niekonieczine, na zwierzęta. Tak, wciąż mi powtarzano, że jeśli chcę przejść na ' wegetarianizm ', to muszę nad tym pracować...Ale...Nie chciałam. * Co do huku, to nie ja. Pójdźmy na polowanie, prooooszę! * Zawyłam i...użyłam swojej mocy. Natarczywie wpatrywałam się w jej oczy. Zgodzi się. To było pewne. *

Ostatnio edytowany przez Mirielle Cilyatan (2009-01-31 15:22:11)


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#6 2009-01-31 15:29:55

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

*NIe miałam wyjścia*coż, chyba musimy*wymamrotałam i znów się do niej zwróciłam*a na co?? Chyba nie na ludzi?*w moich oczach pojawił się strach*byłam wegetarianką. Nawet jak na ludzi, wiedziałm, że mnie to nie wciągnie ponieważ krew ogólnie mnie nie ciągneła*ok, może być na ludzi* nie wiedziałam jak jej sie uda znaleźć jakiegokolwiek człowieka w mojej obecności i z moją mocą*w sumie przydałoby mi sie juz polowanie*miałam czarne oczy, spojrzałam w ślepia mi, były krwistoczerwone...*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#7 2009-01-31 15:33:02

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

Na ludzi. Oczywiście, że na nich...* Uśmiechnęłam się chytrze i wciągnęłam powietrze nosem - żadnych atrakcyjnych zapachów. Tylko jakieś łosie czy sarny...* Pobiegnijmy na wschód. Tam często są jakieś głupie wycieczki. * Na samą myśl oblizałam swoje wyschnięte wargi i wystrzeliłam w powiedzianym kierunku. * Corsenni, chodź! * Krzyknęłam nie czekając - i tak mnie dogoni. *


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#8 2009-01-31 15:36:41

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

*spojrzałam jeszcze raz na swoja przyjaciółkę*już, już*wyszeptałam, miałam pewność że mnie usłyszy. Ruszyłam pędem w jej kierunku* Naprawdę nie chcesz przejść na wegetarianizm?*spytałam nie wierząc, że mi może być taką bestią. Będę się starała za wszelką cenę ochronić jak najwięcej ludzi moją mocą. Ilu mi się uda uratować? NIe chciałam nawet o tym myśleć. na razie żyłam chwilą, czyli dzikim pędem.*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#9 2009-01-31 15:40:57

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

Proszę cię, Nni...Ta zwierzęca krew, to gówno jest ohydne! A nie będę się powstrzymywać od tego, czego chcę. * Odparłam marszcząc nos, iż wyczułam w powietrzu jakichś zapach. Gwałtownie przystanęłam. Zapach ludzi. Przymknęłam oczy, a moje nogi same ruszyły w kierunku niewinnych osób...Moich ofiar. * Spróbuj Nni smaku ludzi, a nie pożałujesz. * Szepnęłam starając się na kuszący ton. *


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#10 2009-01-31 15:45:18

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

*zawarczałam groźnie, ja także czułam tę woń, ale mnie ona nie ciągnęła. Próbowałam wyrwać się z mocy mirielle, ale bez skutku. Wspięłaś się na wysokie drzewo w oddali zobaczyłam grupkę ludzi, spojrzałam się na nich intensywnie rzucając tarczę. Byłam jednak pewna, że mi ich wyczuje. Poczułam, że robi mi się słabo. To niemożliwe, przecież jestem wampirem, a jednak czułam ból, ale tak jakby w sercu którego nie miałam. Gdybym była człowiekiem wiedziałam, że bym płakała, a może i nie. Nie nie płakałabym, obecnie byłam bym ofiarą mi, mojej przyjaciółki.*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#11 2009-01-31 15:49:55

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

* Biegłam szybko, ale wolniej niż wcześniej - wiedziałam, że w skradaniu się po cichu nie byłam mistrzynią, a nie chciałam się zdradzić. I nagle zobaczyłam tych ludzi. Przyspieszyłam, przygotowałam się do wyskoku, gdy...Zniknęli. Wyskoczyłam w powietrze kompletnie zaskoczona, i jedyne co złapałam to powietrze. Co się stało? Teleportowali się? Nie, nie, to byli ludzie, co za niedorzeczność...A potem, uświadomiłam sobie, że to Corsenni. Wściekła warknęłam : * Chcesz ich chronić przede mną? Śmiesz?! * Byłam wściekła, mogłam stracić nad sobą kontrolę. Zacisnęłam ręce w pięści i wypatrywałam Nni. *

Ostatnio edytowany przez Mirielle Cilyatan (2009-01-31 15:50:45)


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#12 2009-01-31 15:54:56

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

*spojrzałam z uśmiech na twarzy na mi*tak. Śmiem.*Powiedziałam i rzuciłam na siebie tarczę. Ruszyłam pędem krętą droga, aby mi mnie po dźwięku kroków nie zwęszyła. Biegłam tak już koło 30 sekund kiedy zobaczyłam przed sobą następnych ludzi. Odwróciłam się, ale mi za mną nie było.* o nie8zamruczałam ze strachem*odwróciłam się ponownie w stronę ludzi, rzeczywiście pachnieli apetycznie, ale mnie to nie ciągnęło. Ogarnęłam ich szybko wzrokiem. Byli niewidzialni*tak będzie lepiej*powiedziałam tym razem głośniej i znów wystrzeliłam przed siebie*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#13 2009-01-31 15:59:55

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

* Dobrze...Skoro tak się będzie bawić, zniknę. Pójdę do miasta. Nigdy nie odważyłam się na takie coś, ale zawsze musi być ten pierwszy raz, prawda? Odgarnęłam brązowe pasma włosów z twarzy i ruszyłam, chciałam jak najszybciej wyjść z tego piekielnego lasu. Może po drodze poszczęści mi się, i natrafię na kolejnych ludzi? Oby. Biegłam tak z 4 minuty, gdy ujrzałam dachy domów. Zwolniłam tempo do zwykłego marszu, choć i tak szybkiego. Ludzi patrzyli się na mnie gdy koło nich przechodziłam - oszołomieni urodą, czy czuli jaka jestem wściekła i chcieli popatrzeć na mordercę, którym się stanę w przyszłości? Prychnęłam gniewnie na jakąś bandę nastolatków chichoczących na mój widok i skierowałam się do tej ' gorszej ' części miasta. Było tam znacznie więcej ludzi, więcej ofiar. *


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#14 2009-01-31 17:07:31

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: Piszemy...

*Stała na polanie wpatrując się w promienie słoneczne. Nie wiedziała gdzie jest mi, oby nie polowała. A, huk, niech sobie poluje, ale nie na ludzi.  Nagle przed oczami przemknął jej łoś*O...* mruknęła.* Zaczynam być głodna*powiedziała sama do siebie. Podbiegła cicho w stronę dużego łosia. Przyglądała mu się chwilę i rzuciła do gardła. lekko zanurzyła swoje kły w jego miękkiej sierści i przebiła skórę. Trysnęła krew. Nie pachniała zachęcająco, ale krew ludzka wcale nie pachniała dla niej lepiej, a może po prostu działały tu lata doświadczenia? Zaspokoiła swoje pragnienie i odeszła w głąb lasu. Nie było sensu szukać Mi, pewnie zabija juz jakiegoś niewinnego człowieka i obecnie rozkoszuje się jego ciepłą krwią.*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#15 2009-01-31 18:26:19

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: Piszemy...

* Szłam dalej ulicą myśląc, w jakim wieku powinna być osoba, którą jeszcze dzisiaj zabiję. Dziecko? Taaak, często zapach ich krwi był kuszący, ale było jej mało. Nastolatek? Mogłam wybrać tą opcję. Mogłam go zaciągnąć do lasu, a on by mi zaufał. Zrobiłabym mu dokładnie to, co zrobiono mi, ale bez ewentualnej szansy przeżycia ofiary. Moje rozważania przerwał czyjś jęk i dopiero po chwili dotarło do mnie, że wpadłam na kogoś. Doskonale! Przede mną, na chodniku leżał jakiś chłopak, mniej więcej w moim...'wieku', bo wyglądał na 16-latka. * Och, przepraszam. * Powiedziałam trzepocząc rzęsami i wyciągając ku niemu rękę - co z tego, że była podejrzanie zimna, skoro i tak za chwilę miał zginąć? Zresztą, skąd miał wiedzieć, że jestem tym, czym jestem? Chłopak złapał ją i wstał. Popatrzył się na mnie a ja spytałam: * Przejdziemy się? Och, no wiesz, w ramach przeprosin. * Bez cienia niepewności odparł: * Jasne. * Skierowaliśmy się w stronę torów kolejowych - były za ścianą drzew i bardzo rzadko przejeżdżały nimi pociągi. Zatrzymałam się, on również. Otworzyłam usta, żeby ugryźć go i napić się jego krwi, on to zapewne wziął za chęć powiedzenia czegoś, ale po chwili padł nieprzytomny na tory. Szybko ukucnęłam koło niego i zanurzyłam kły w jego miękkiej skórze. Wziął ostatni wdech...A po chwili nie żył. Siedziałam przy nim jeszcze parę sekund wysysając jego ciepłą krew. Gdy w końcu miałam dosyć poderwałam się z ziemi i pobiegłam w las ocierając swoje wargi z krwi. Jeśli Nni była jeszcze w lesie, mogłam się z nią spotkać. * Corsenni! * Krzyknęłam. A nuż pojawi się? *


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.is.pun.pl www.narutoogra.pun.pl www.narutojutsu.pun.pl www.gim2wswaju.pun.pl www.1stpad.pun.pl