Ogłoszenie

Rejestrujcie się! Niech wampiry zawładną światem! Wrrr!

#1 2009-12-20 11:59:20

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

rewolucja

*wyszła z domu jak zwykle pełna energii. nie wiedziała co ma robić tego dnia. chodziło jej po głowie żeby odwiedzić Mirielle ale znając życie własnie była gdzieś w meksyku albo w innym miejscu dość daleko od niej. szła patrząc się w ziemię. Poczula jakis owocowy zapach i zrobiło jej sie niedobrze. za życia nigdy nie lubiła owoców ani warzyw. w sumie dobrze że jest wampirem, wolała mięsu, a to o! krew. tak sie zamyśliła że nawet nie poczuła jak taranuje cos wielkiego i twardego.  szła bym dalej gdyby nie jakas stalowa dłoń na jej ramieniu*patrz co robisz świrusko*usłyszała znajomy głos za sobą*mirielle?*zapytała*a kto inny mule ? *wrzasnęła przyjaciółka*ty nie w meksyku?*-* co do jasnej cholery mialabym tam robić ? *zrobiła zdziwiona minę*no nie wiem, znając ciebie to mogla pływać w oceanie kilka kilometrów od brzeg, robić napady, mordować ludzi, jeść słoniwe i inne świństwa które probujesz. thelesis ostatnio wspominała że jadła popió0! tak a propos co się stało ze nazwałaś mnie świruską ?!*zapytała grzecznym, tonem* rozwaliłas moja piramidę z kamieni*cors zerknęła w dół. rzeczywiście pod jej dogami byla sterta kamieni.* czy-ty-jesteś-pierdolnięta ? jak długo siedzisz pod moim domem i robisz budowle z głazowych klocków ?

Ostatnio edytowany przez Corsenni Lasturre (2009-12-20 12:21:24)


Masz coś do mnie??

Offline

 

#2 2009-12-20 12:20:18

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: rewolucja

Phi. Nie widzę w tym nic nienormalnego. Siedzę tu od jakiejś godziny, a co do kamieni, to co mam robić ?! * Prychnęła Mirielle, odgarniając z twarzy włosy. Zaczęła zastanawiać się nad tym Meksykiem. * Ej, w Meksyku może mnie złapać straż graniczna ? A zresztą, em, nieważne...* Wyjąkała widząc minę Corsenni. * A tak naprawdę - mam problem. Kojarzysz tą babę z białymi włosami ? Tą dzikuskę, z którą się biłam w zamku? * Mi rozejrzała się i podeszła bliżej Nni. * Ona chce u mnie zamieszkać ! Powiedziała, że nie ma zamiaru sie gorszyć w lesie ! Ja jej na to, żeby spierdalała, że nie jestem motelem, ale ona...nie wiem, coś we mnie w końcu pękło i jej pozwoliłam, no. Oczywiście dałam jej najgorszą z sypialni i kazałam jej stamtąd nie wychodzić. Ale ona mi i tak przeszkadza, więc...Zabijemy ją ? * Spytała przesłodzonym głosikiem Mi patrząc na przyjaciółkę szeroko otwartymi szarymi oczami. * Proszę, proszę, proszę ! * Jęczała składając ręce jak do modlitwy. *

Ostatnio edytowany przez Mirielle Cilyatan (2009-12-20 12:20:29)


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

#3 2009-12-20 12:30:23

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Re: rewolucja

zabić*uśmiechnęła się*to tyle roboty... trzeba skręcic kark, spalic, to tak śmierdzi*-*wiem, no ale wkurza mnie delikatnie mówiąc.*-*dobra, dobra, możemy zabic. ale dzisiaj mam ochote sie zabawic w cos epszego. te piramidy z kamieni to dla przedszkolaków. skaczmy z wieży eiffele'a ! o tak!* cors zaczęla biec, była niezwykle szybka, miala zamiar dotrzec do paryża o wlasnych silam, przepłynie ocean przebiegnie hiszpanię. taka króciotki maraton*mi ? *krzyknęła za siebie*idziesz ? *zerknęła. mirielle nie było. bo chwili z pomiędzy drzew wyłomiło się krwisto czerwone auto*ścgamy się*rykneła mirielle i ruszyła w stronę przeciwniczki. corsenni przyspieszyła jak najbardziej mogła. takim samochodzikiem to mi jej nie wybrzedzi. to tam jej 200 km/h, do tego znając mirielle zaraz się rozbije na jakims drzewie, w końcu to leśna ściezka*powodzenia*zaśmiała się i przyśpieszyła jeszcze bardziej tak że mi straciła ja z oczu*


Masz coś do mnie??

Offline

 

#4 2009-12-20 12:42:02

Mirielle Cilyatan

Vampir z klasą.

3963760
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 66
Punktów :   
Opis.: Och ojej.
WWW

Re: rewolucja

Mwahaha, zobaczymy. * Mirielle dodała gazu, zręcznie omijając drzewa. Na jej twarzy malowało się rozbawienie. Kochała takie lekkie wyścigi. Zaczęła się histerycznie śmiać, kiedy...Przed sobą ujrzała jezioro. * No jasne. * Rozpędziła się jeszcze bardziej, samochód prawie spadał w dół po skarpie, kiedy...jednak nie spadł...wzbił się w powietrze, i dopiero po pokonaniu dziesięciu metrów zaczął opadać w dół. Mi w tym momencie wyskoczyła z auta, roześmiana, i z gracją zanurkowała do wody, mimo dość sporej odległości dzielącej ją od tafli wody, która ledwo zadrżała pod wpływem dotyku. Wampirzyca przepłynęła resztę jeziora i wyskoczyła z niego sprintem. Po paru sekundach biegu była całkowicie sucha. * Nniiiii, gdzie jesteś ?! * Krzyknęła do przyjaciółki. *

Ostatnio edytowany przez Mirielle Cilyatan (2009-12-20 12:42:12)


' Kurewsko trudno cię znaleźć Ian. A teraz pakuj swoje manatki, bo wypierdalamy z tego jebanego wariatkowa. '

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronika102mcm.pun.pl www.centrum-se.pun.pl www.enaruto.pun.pl www.3dg.pun.pl www.ofdr.pun.pl