Ogłoszenie

Rejestrujcie się! Niech wampiry zawładną światem! Wrrr!

#1 2009-02-01 13:52:49

Corsenni Lasturre

Vampir z klasą.

11437999
Skąd: Everett
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 57
Punktów :   

Everett

Polowania w mieście Everett w stanie Waszyngton.



Zgłodniała. Ruszyła na polowanie do lasu za swoim rodzinnym domem. Nie była jakoś specjalnie głodna, ale chciała w ten sposób złagodzić swój ból jaki zadała jej przyjaciółka-Mi-, miała nadzieję, że podda się instynktowi zwierzęcemu i zapomni choć na chwilę o... zabitym chłopaku. Stanęła na środku ścieżki i wciągnęła powietrze, jej nozdrzy doszedł przyjemny zapach wilka. Zamierzała przekąsić sobie tym razem mięsożercę. Chyba polubi polowania. To był sposób na wszystko. Ruszyła w kierunku małego stada wilków, zamierzała zabić najstarszego, chciała się z nim pobawić w kotka i myszkę.  W oddali zobaczyła czterech mięsożerców, ruszyła szybko, ale po cichu. Gdy stała metr od na oko najstarszego. Rzuciła się zwinnie i po chwili wilk leżał na ziemi, ale jeszcze żył i próbował się wyszarpać, nie miała dla niego czasu wyczułam w powietrzu zapach samotnego niedźwiedzia brunatnego, był sam, zamierzała się nim pożywić. Wbiłam kły w szyję wilka i szybko wyssałam jego krew. Odbiegła i skierowałam się na zachód, tam czekał na mnie niedźwiadek. Rzuciłam się pędem, po dziesięciu sekundach biegu widziałam już ogromnego niedźwiedzia górskiego.- Co za miły przypadek-mruknęłam i wskoczyłam mu na łeb, dostał szału. Zaczął się kręcić skakać i biegać w kółko, zwinnie ukąsiłam go w bark, miał grubą sierść i dużo tłuszczu, ale to mi nie przeszkadzało, bez problemu przebiłam się przez te przeszkody. jego krem była taka smaczna, taka gorąca, aż żal było kończyć. Zostawiłam ciało misia i wróciłam do domu, na moim ubraniu nie było ani plamki krwi. Zahamowałam przed domem, wytarłam usta ręką i przekroczyłam próg.

Ostatnio edytowany przez Corsenni_Hale (2009-02-01 14:34:36)


Masz coś do mnie??

Offline

 

#2 2009-02-01 18:04:58

Thelesis Cartageno

Vampir-Mistrz

Skąd: Tarragona
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 26
Punktów :   

Re: Everett

Powolnie przechadzałam się po lesie. Było juz prawie ciemno. W nadzieji, że spotka jakieś zwierze, choć wcale nie była głodna. Przez moment wydawało mi się, że czuję człowieka. Och, nie. Byłam na "odwyku od krwi ludzkiej". Tak bardzo chciałam przesać zabijać.Ruszyła pędem, w kierunku zachodzącego słońca. Polowania o tej godzinie były najlepsze. Zobaczyła mężczyznę. takiego kruchego, małego i wspaniale pachnącego. Rzuciła się na niego. Dopadła jego gardło, rzszarpała je. Zaczęła powolnie pić jego krew... NIE!!! Chyba po raz pierwszy postawiła sobie taki opór. Złapała go za ramiona i spojrzała w zamykające się oczy." Nie. Nie moge" - pomyslałam. Odrzuciłam go na bok i ocierając wierzchem dłoni usta wstałam. Właściwei to dlaczego nie mogę dokończyć? Nie chcę. Mam za silną wolę. Zamknęłam oczy i czym prędzej chciałam stąd uciec. Na zawsze. Daleko stąd. Wybiegłam na ulice, wciąż czując ten zapach... Przed oczami stanął mi dom. Całkiem ładny dom. Musiałam sie jednak udac do swojego. Tak tez zrobiłam. Dotałam do niego po krótkim czasie i weszłam.


'Przeklinaj śmierć.'

Offline

 

#3 2009-02-04 16:57:20

Rosalie Lamel la Vicca

Vampir-Mistrz

752748
Skąd: Paryż
Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Everett

Szłam drogą nieświadoma niczego. Moje myśli były daleko stąd. Ludzie patrzyli na mnie. Skręciłam w boczną uliczkę. Byłam świadoma,że idzie za mną jakiś młody chłopak. Byłam głodna. Nic nie sprawia większej zabawy niż idąca za tobą nic nieświadoma osoba. Ponownie skręciłam,lecz tym razem w las. Chłopak wciąż za mną szedł. Odwróciłam się czekając na niego. Patrzyłam na niego,jego zapach był tak kuszący...Wiedziałam że długo nie wytrzymam. Był coraz bliżej...W nagłym przypływie energii moje oczy zabłysły. Rzuciłam się na niego. Moje zęby wbiły się w jego szyję. Łapczywie piłam krew,była smaczna. Kiedy już dopiłam do końca jego krew. Odeszłam zostawiając go. Uśmiechnęłam się. Oblizałam wargi. Ponownie wyszłam na główną ulicę. Nie czułam winy...


Życie może trwać wiecznie...


Rosalie Lamel la Vicca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.welcometohell.pun.pl www.pfkclan.pun.pl www.zt2.pun.pl www.gra-fairy-tail.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl